Головна > --- > Щодо згорілої лікарні та попрошаєк з сільради!

Щодо згорілої лікарні та попрошаєк з сільради!


28-10-2015, 22:05. Розмістив: admin

Попрошайки з сільради Білогородки


Нещодавно дійсно сталася трагедія для мешканців Білогородки-згоріла лікарня...єдина на велике село! Та замість того щоб об'єднувати громаду...жителів села, та щоб кожний мав змогу внести свою частку в розвиток села, наші "владики" вирішили піти іншим шляхом та пішли на поклін до різних комерційних структур (стосовно поста на фейсбуці)
Щодо згорілої лікарні та попрошаєк з сільради!
Зокрема "Білий шоколад" який побудував свої будинки та не замислюючись над тим, що треба влаштувати каналізацію та водовідведення зі своїх будинків!

"АНЖИО" будівельний склад який розфасовує цемент без будь яких дозволів в безпосередній близькості від житлових будинків, спалює сміття посеред ночі (відео буде наведено нижче).

Завод Knauf теж будівельні матеріали...скоро я думаю побачимонезабаром в Білогородці якийсь фасувальний цех з пилюкою та забрудненням!

Хтось спитає мене..."до чого це він"....відповідаю!

За ці відкати та так звану поміч, любий бізнесмен хоче щось отримати - ділянку, важливий підпис! І ніхто не питає людей яки живуть поряд з вигрібними ямами Білого шоколаду та їм подібні, коли у людей на городі все вкрито пилом від фасування цементу "АНЖИО", коли немає чим дихати при спалюванні сміття...також "АНЖИО" ! Таких прикладів можливо навести безліч!

Сам факт того що наші чинуші продажні за декілька срібників...мене лякає :(
Зараз вони будуть з піною на роті верещати, що "люди не активні, не допомагають"...моя відповідь така "поганому танцюристу яйця заважають". Це вміння організовувати людей, але ні, навіщо це треба бути звітувати за кожну копійку, перед громадою. Краще ми "договорняком" все "порешаем". Далі буде!

Обіцяне відео спалювання сміття "АНЖИО" якість відео погана, знімалося ввечері 28.10.2015р о 20:30 вечора, але джерело відео надійне саме цей дим валить з теріторії "АНЖИО

Повернутися назад