Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча

31-03-2011, 08:54  Новини УкраїнаУкраїнцям вiдтепер потрiбнi новi права для поїздок за кордон
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!
Українцям вiдтепер потрiбнi новi права для поїздок за кордон
Українцям вiдтепер потрiбнi новi права для поїздок за кордон
Вiдучора для виїзду за кордон українським водiям потрiбнi новi права. Їхня вiдмiннiсть вiд посвiдчення старого зразка - наявнiсть термiну дiї. Так передбачено у мiжнароднiй Конвенцiї про дорожнiй рух. В Українi її вимоги щодо термiну дiї прав набувають чинностi саме сьогоднi.

По Українi можна i далi їздити за чинними документам. Мiняти їх на новi, з обмеженим термiном дiї, необхiдно тiльки якщо ви виїжджаєте за кордон. За них доведеться платити, як i при звичайному обмiнi близько 150 гривень. До того ж у МРЕО потрiбно надати старе водiйське посвiдчення i медичну довiдку. Чи треба буде перескладати iспити, поки що невiдомо. В ДАI обiцяють пояснити всi деталi найближчим часом.

Система iз замiною прав, яку впроваджують в Українi вже давно iснує у Сполучених штатах. Американськi водiї теж мають час вiд часу мiняти документи, от тiльки робити це вони можуть... заочно. У Вашингтонi навiть планують запровадити штрафи для тих, хто прийшов особисто, щоб замiнити водiйське посвiдчення. "Права по-американськи" - в сюжетi Дмитра Анопченка.

Це - офiс DMV, американського аналога українського МРЕО. Тут i iспити складають, i права переоформляють. Обслуговують кiлька мiльйонiв водiїв щороку, втiм черг практично немає. Адже бiльшiсть американцiв тут роками не показуються. Спiлкуються iз чиновниками заочно.

Меланi Стокс, прес-секретар Автомобiльного департаменту штату Вiрджинiя:

- Ми надсилаємо людям повiдомлення. "Хеллоу, вашi права невдовзi "закiнчаться". I просимо: не варто приходити в офiс. Можна просто надиктувати iнформацiю на автовiдповiдач. Ще краще оформити все на нашiй сторiнцi в iнтернетi. I вже за кiлька днiв конверт iз новими правами вам покладуть у поштову скриньку.

У DMV переконують: спрощена система не означає вiдсутнiсть контролю. Не хочеш паперової тяганини - просто дотримуйся правил. У США машина є практично в кожного - тут 200 мiльйонiв водiїв. I за кожним стежить не полiцейський, а комп`ютер. До офiсу аби особисто переоформити права викличуть тiльки тих, хто мав запис про серйозний штраф або аварiю.

Бiллi Махонi, водiй-дальнобiйник:

Якщо ти гарний водiй, то i права тобi продовжать автоматично. От я нiколи не порушую правила, тож навiть не пам`ятаю, скiльки дiє моє посвiдчення. Треба буде - надiшлють нове.

Кiлька рокiв тому жителям США доводилося переоформлювати праву що 5 рокiв. Зараз кожних вiсiм. Втiм, екзаменiв при цьому перескладати не треба, медичного огляду теж немає, та й коштує процедура копiйки - трохи бiльше 10 доларiв. Тепер у DMV розробили нове правило. З тих водiїв, хто особисто прийшов до їхнього офiсу, братимуть додаткову платню. В Америцi теж є люди, якi не люблять сучаснi технологiї i не проти постояти в черзi. Саме їх тепер i штрафуватимуть.

Источник : http://podrobnosti.ua/
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2018. belogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2018 Studio F26