Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча

9-03-2011, 10:35  Новини УкраїнаАвтомобілісти написали листа Азарову
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!
Автомобілісти написали листа Азарову
Автомобілісти написали листа Азарову
Автомобілісти вважають, що запровадження мита на імпорт нафтопродуктів в Україну вигідне лише технологічно відсталим вітчизняним НПЗ, які прагнуть у такий спосіб підвищити ціни на власну продукцію.

Українські автомобілісти, пасажирські та вантажні автоперевізники звернулися до прем'єра Миколи Азарова з відкритим листом, у якому вимагають не допустити введення мита на імпорт нафтопродуктів.

"Ми глибоко здивовані і роздратовані тим фактом, що ви досі не відхилили ініціативи Міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка щодо введення мита на імпорт нафтопродуктів в Україну. Сьогодні запровадження такого мита вигідне лише технологічно відсталим вітчизняним НПЗ, які прагнуть у такий спосіб підвищити ціни на власну продукцію, що не витримує конкуренції з імпортованим пальним через свою низьку якість", - ідеться в листі.

Автори звернення переконані, що "цей необґрунтований і цілком лобістський проект не принесе жодного позитиву економіці та бюджету України. Подібний крок лише спровокує різкий стрибок цін на пальне, вартість якого для кінцевого споживача може сягнути 15 грн за літр".

"Це не тільки негативно відіб'ється на кишені кожного громадянина України, а взагалі паралізує економіку, оскільки вартість нафтопродуктів напряму впливає на ціноутворення практично всіх товарів та послуг. Тому це буде крок до остаточної дестабілізації соціально-економічного становища в державі", - вважають перевізники.

Вони вимагають від прем'єра "негайно й публічно відмежуватися від згубної ініціативи Бойка і заблокувати її прийняття", інакше погрожують вдатися до масових акцій громадянської непокори.

Звернення підтримали Професійна спілка таксистів України, Асоціація вантажоперевізників м.Києва, Клуб позашляхових пригод "Off-road Adventure Clube" і низка інших профспілок автоперевізників та автоклубів України.

Крім того, автомобілісти започаткували громадську ініціативу "Автофронт", на сайті якої кожен, хто не згоден з такими намірами уряду, також може поставити свій підпис під відкритим листом до Азарова.

Раніше керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності Олександр Данилюк заявив, що, форсуючи запровадження мита на імпорт нафтопродуктів, Кабмін фактично провокує "бензиновий" Майдан.

Нагадаємо, що протягом лютого бензин в України істотно подорожчав. Наприкінці січня експерти прогнозували подальше зростання цін.

В уряді стверджують, що головними причинами зростання цін на автомобільне паливо з початку 2011 року стали підвищення ставок акцизного збору і зростання світових цін на нафту.

По материалам UBR
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2018. belogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2018 Studio F26