Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча

16-06-2011, 09:47  НерухомістьЗемлю хочуть продавати по 2 гектари в однi руки
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!
Землю хочуть продавати по 2 гектари в однi руки
Землю хочуть продавати по 2 гектари в однi руки
Оновлений проект закону "Про ринок землi", який буде найближчим часом подано до Верховної ради, визначив максимальну кiлькiсть землi, яку може придбати фiзична особа.

Документ у даний час знаходиться на експертизi в адмiнiстрацiї президента.

За iнформацiєю DT.UA, над законопроектом активно працювали команди мiнiстра сiльського господарства Миколи Присяжнюка та голови Нацбанку Сергiя Арбузова. Питання про те, ким вiн буде вноситися до парламенту - президентом, депутатами або Кабмiном, зараз дискутується.

Законопроект передбачає, що для Полiсся максимальна кiлькiсть землi, яку може придбати фiзособа, становитиме 1500 га, для Лiсостепу - 1750, степу - 2100, для Карпатської гiрської областi - 900 га i Кримської гiрської областi - 1100 га.

Ще однiєю iстотною змiною у порiвняннi з попереднiм варiантом законопроекту, оприлюдненим для обговорення на сайтi Держкомзему, стало розширення списку можливих покупцiв.

Якщо у попередньому законопроектi на участь у земельних аукцiонах могли претендувати тiльки фiзособи, держоргани i територiальнi громади, то тепер до них додалися фермерськi господарства.

Разом з тим iншi юридичнi особи (у тому числi й iноземнi), як у першому, так i в другому варiантах до купiвлi земель не допускаються.

Подiбне законодавче обмеження критикувалося експертами пiд час обговорення першого варiанту законопроекту.

Окрiм того, у законопроектi залишилася десятирiчна заборона на змiну цiльового призначення землi i податок на перепродаж: 100% вiд нормативної оцiнки землi у перший рiк, 90% - другий рiк, 80% - третiй, 70% - четвертий i 60% - п`ятий.

Такi обмеження, на думку експертiв, призведуть до того, що пiсля прийняття закону основним методом володiння землею залишиться оренда, а не приватна власнiсть.

Джерело видання у Фондi держмайна подiлилося своїми сумнiвами щодо законопроекту. Зокрема, на його думку, документ регулює несуттєвi питання, якi можна було вирiшити максимум постановою уряду.

До таких питань вiн вiднiс проведення земельних торгiв, порядок проведення аукцiонiв, спецiальну пiдготовку лiцитаторiв тощо.

Окрiм того, за словами спiврозмовника, у документi допущено серйозну помилку - змiшано разом землi мiськi (забудованi) i землi сiльгосппризначення. "Дiючий поки мораторiй стосується тiльки земель сiльгосппризначення. Землi ж iншi - давно обертаються на ринку, як об`єкти нерухомостi", - пiдкреслило джерело.

Нагадаємо, що починаючи з сiчня 2011 року в Українi проходить громадське обговорення законопроекту "Про ринок землi".

Источник : http://www.epravda.com.ua
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2018. belogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2018 Studio F26