Урядовий портал гаряча телефонна лінія для звернень громадян
Меню навигації
Свята України
Ми в соц.мережах
Курс валют
Ціни на паливо
Популярні статті
Наше опитування
Реклама

Купить доску, брус, рейку, пиломатериалы Белогородка, Дмитровка, Ирпень, Буча

14-05-2012, 12:23  БізнесНа Хмельниччинi 90 % платникiв податкiв звiтують через Iнтернет
 
Помітили помилку! Виділіть фрагмент тексту + натисніть Ctr+Enter та повідомте нас!
На Хмельниччинi 90 % платникiв податкiв звiтують через Iнтернет

На Хмельниччинi 90 % платникiв податкiв звiтують через Iнтернет
Паперове звiтування на Хмельниччинi вiдмiняється. Вiдтепер платники податкiв звiтуватимуть перед податковою службою через мережу Iнтернет.

Переорiєнтацiя податкової служби на якiсний сервiсний супровiд бiзнесу наряду iз запровадженням новiтнiх послуг вимагає i спрощення обмiну бухгалтерською та податковою звiтнiстю мiж державою i пiдприємцями, тому безпаперовий цифровий документообiг наразi є вимогою часу.

- Кiлькiсть платникiв податкiв в регiонi, що подають звiтнiсть в електронному виглядi, зросла цього року до майже 90 вiдсоткiв. Такi результати є наслiдками системної та наполегливої роботи податкiвцiв областi, спрямованої на спрощення умов ведення бiзнесу в регiонi та пiдвищення привабливостi iнвестицiйного клiмату краю, – говорить голова Державної податкової служби у Хмельницькiй областi Iгор Сiнгаєвський.

Надаючи звiтнiсть в електронному виглядi, платники податкiв отримують численнi переваги, серед яких – можливiсть заповнювати цифровi документи без помилок, адже перед вiдправкою файлiв уся звiтнiсть проходить обов`язковий контроль на правильнiсть заповнення, уникнення нескiнченних черг у години „пiк” „паперового” звiтування в iнспекцiях, оперативне оновлення електронних форм, автоматичне пiдтвердження отримання звiтiв податкiвцями та багато iншого.

Однак однiєю з головних перепон на шляху поглиблення електронного документообiгу є необхiднiсть придбання сертифiкованих ключiв для цифрового пiдпису звiтiв, надiсланих через мережу Iнтернет. На сьогоднi iснують тiльки приватнi центри сертифiкацiї ключiв, вартiсть послуг яких складає вiд 240 гривень на рiк. Аби усунути цю незручнiсть, податкова служба створить власнi центри сертифiкацiї ключiв цифрового пiдпису, в яких платники податкiв зможуть отримувати їх безкоштовно.

- Завдяки цiй новацiї хмельничани матимуть усе необхiдне для цiлковито безкоштовного подання електронної звiтностi через мережу Iнтернет, адже до вiльного програмного забезпечення з формування звiтiв, яке розмiщене на сайтi ДПС України, додаються й безкоштовнi ключi для їх пiдпису. Сподiваюсь, що це дозволить остаточно подолати черги в податкових iнспекцiях краю та забезпечить стовiдсотковий електронний документообiг мiж пiдприємцями й податкiвцями, – резюмує Iгор Сiнгаєвський.

Источник : http://www.mobus.com
Шановний відвідувач Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Рекомендуємо Вам пройти регістрацію або увійти під своїм ім`ям.

Друк фотографій в Білогородці

Автострахование автогражданка ОСАГО Белогородка. Большие скидки от 5% до 15%

Інші схожі новини:
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 3 днів з моменту публікації.
Погода
Реклама
Новини RSS
Реклама
•  Copyright © 2011-2018. belogorodka.info. All Rights Reserved
•  Design © 2006-2018 Studio F26